وقتی ب چشمای خودم تو آینه نگاه میکنم توشون دختری رو میبینم که همه ی دنیاش پرشده از سیاهی ها قلبش دیگه جایی واسه شکسته شدن نداره پشت اون لبخندای قشنگش یه دنیا غم پنهون شده  پشت همه خوبم گفتناش کلی بغض پنهونه یه دختر تنها که هیچکس نه درکش میکنه نه دوسش داره دختری که تنها همدمش تنهایی هاشه فقط درداشن که تو هر شرایط و هرجایی کنارشن و تنهاش نمیزارن دختری که به بدترین شکل ممکن از دنیای کسی که دنیاش بود بیرون کشیده شد دختری که قلبش توسط کسی شکسته شد که همه ی قلبشو اهدا کرده بود به اون این دختری که تو چشمامه خیلی وقته از زندگی و آدما خستست خیلی وقته که دلش میخاد همه رو بزاره و بره دلش میخاد بخابه و هیچ وقت دیگه بیدار نشه:)

اما همه من و میبینن ن دختر تو چشاموهمه اونی و میبینن که لبخندای قشنگ میزنه و شاده همه اون دختری و میبینن که خیلی مهربون و شاده دختری ک هیچ غمی تو دلش نداره دختری ک هر روز پرنشاط تر ع قبله گاهی اوقات دختر تو چشام خسته میشع و خودش و ب بقیه نشون میدهگاهی اوقات میاد میزنه تو دهن من  و میگه احمقق تو خیلی داغونی تو ی روانی عصبی بیشتر نیستی چرا داری خودت و گول میزنی هیچ کس دوست ندارهتو برا هیچ کس مهم نیستیحتی اونی ک انقدر دیوونشی خیلی وقته ک تو رو اصلا نمیبینه چرا داری من و پنهون میکنی پشت این چهره دوست داشتنی/:؟؟!!
اونم از دست من خسته شده:/

Our channel in telegram:    T.me/sloww_death
_Our chennel in rubika:             @delneveshteh

دختری که در چشمانم پنهان شده :)

,تو ,دختری ,خیلی ,ک ,میبینن ,    ,دختری که ,خیلی وقته ,و میبینن ,هیچ کس

مشخصات

تبلیغات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

محمد جلیل زاده درب ضد سرقت آموزشگاه صدیقه کبری گندمان اهورا گروه طراحان وب ایجکس2014 نشریه تخصصی کامپیوتر و فناوری اطلاعات ند مجسمه فیستول Online trading صلی الله علیک یا ابا عبدالله الحسین علیه السلام